بلاگ, درباره قشم و درگهان

مراکز خرید قشم و درگهان

مرکز خرید قشم و درگهان

جزیره زیبای قشم با توجه به اینکه یک منطقه آزاد بوده و بالطبع اجناس ورودی به آن قیمت مناسب تری دارند هر ساله پذبرای هزاران نفر از هموطنان عزیز می باشد که جهت تفریح و بخصوص خرید به این جزیره سفر می کنند . در گذشته تعداد  کمی بازار در قشم و درگهان وجود داشت که محدود به بازار ستاره قشم و بازار قدیم قشم و بازار قدیم درگهان بود ولی سال به سال بر تعداد آنها افزوده شده و وقتی وارد این جزیره می شوی انبوهی از بازارها و مراکز تجاری را مشاهده میکنی.

ما در اینجا سعی میکنیم معرفی مختصری از این مراکز خرید داشته باشیم . اینکه کدام مرکز خرید بهتر است و یا کجا میتوان جنس ارزانتری خرید را واقعا نمیشه جواب داد ولی با این حال ما سعی میکنیم تعدادی از فروشگاهها و مراکز خرید را که منصف تر هستند را شناسایی کرده و خدمت دوستان معرفی نماییم ولی در کل برای خرید عمده خصوصا لباس درگهان از معروفیت بیشتری برخوردار است و اکثر افراد جهت خرید عمده به آنجا میروند ولی نمیتوان با قاطعیت گفت که ایا اجناس در درگهان ارزانتر است یا در قشم.باید سعی کنید از تجربیات افرادیکه قبلا خرید نموده اند استفاده نمایید .

سعی ما بر این است که اطلاعات کاملی از بازارها و مراکز خرید قشم و درگهان در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم .مطمئنا نظرات و پیشنهادات شما می تواند به بهبود مطالب سایت کمک نماید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا ما بتوانیم هر گونه اطلاعات را که نیاز دارید در قالب مطلب ، فیلم و عکس در اختیار شما هموطنان عزیز قرار دهیم.

حال می پردازیم به معرفی مراکز تجاری قشم

1- مرکز خرید سیتی سنتر قشم:

این مرکز خرید  شامل دو قسمت به نامهای سیتی سنتر (1) و سیتی سنتر (2) می باشد که از طریق یک پل هوایی به یکدیگر متصل گردیده اند و عمر چندانی از احداث آنها نمی گذرد. یکی از مراکز بزرگ خرید  و مدرن در قشم می باشد که انواع مختلف پوشاک ، کیف و کفش ، لوازم خانگی ،لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم تزئینی و … در آنها بفروش می رسد . بیشتر حالت تکفروشی دارد و البته بصورت عمده هم بفروش می رسانند . در این مرکز خرید در طبقات بالاتر تعداد زیادی فست فود و همچنین رستوران وجود دارد . همچنین یک مرکز بازی و تفریح برای کودکان و بزرگسالان  در طبقه فوقانی سیتی سنتر یک وجود دارد.در سیتی سنتر 2 یک سالن سینما نیز وجود دارد.

این دو مجتمع نزدیک دریا قرار دارند و همچنین به پارک زیتون نزدیک می باشند.

ادامه دارد ……

مراکز خرید قشم و درگهان

مراکز خرید قشم

مرکز خرید قشم و درگهان

[jwp-video n=”1,2″]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *